Elegantné postele

| 15/10/2013

foto_detail_main_zoom_1807_1V posteli deň začíname ale aj končíme a strávime v nej neuveriteľnú tretinu nášho života. Čo tak si vybrať pohodlnú, útulnú a zdravú posteľ ? Orientovať sa a vybrať správne z tak širokej ponuky akou je náš trh nasýtený našťastie nie je až také náročné, akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Najdôležitejšou časťou je rošt s matracom. Práve pri výbere týchto pilierov každej postele sa rozhoduje či budeme z našej postele vstávať šťastní a oddýchnutí, alebo sa prebúdzať unavení a skleslí. Samozrejme je ergonomická posteľ dôležitá aj pre naše zdravie a to hlavne pre chrbticu.

foto_detail_main_zoom_55_1Postele z masívu sa vyznačujú kvalitným prírodným materiálom, postele z lamina majú jednoduchý a moderný vzhľad. Ponúkame Vám široký výber postelí v rôznych šírkach – jednolôžkové postele, manželské postele, čalúnené postele, postele s úložným priestorom, rozkladacie postele s prístelkou aj detské postele – to všetko pre Váš nerušený a príjemný spánok. Základnými charakteristikami zdravej postele je minimálny tlak na chrbticu, anatomicky správne podopieranie spiaceho, kvalitné materiály a jednoduchá údržba.

Určite nemenej dôležitým je aj dizajn postele, ktorý zväčša vychádza zo štýlu, ktorým máme zariadené spálne. Postele z masívu sa vyznačujú kvalitným prírodným materiálom, postele z lamina majú jednoduchý a moderný vzhľad.

 

Category: Bývanie

About the Author ()

Stránky poskytujúce informácie ktoré Vám pomôžu k lepšiemu bývaniu. Ponuka služieb : svetlotechnika, svetlotechnický posudok pre stavebné povolenia Projekty rodinných domov a pozemných stavieb

Comments are closed.