Praktický kúpeľňový nábytok – PR článok

| 04/05/2013

Každú kúpeľňu okrem samotného vybavenia ako je sprcha alebo vaňa, tvorí aj praktický kúpeľňový nábytok. Utvára tak útulnú kúpeľňu, v ktorej sa budete cítiť dobre a je aj praktický na úschovu najrôznejších vecí. Nabytok-elegancia.sk  Vám prináša rozmanitú ponuku kúpeľňového nábytku v rôznych farbách. Vyberte si napríklad kúpeľňový nábytok EMA v limetkovej alebo fialovej farbe či napríklad tmavé odtiene hnedej s radom ZORA Wenge.
Ceny vrátane umývadla

kúpeľňový nábytok

Zariadenie modernej kúpeľne

Kúpeľňový nábytok tvorí súčasť kúpeľne, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a kde máte všetky potrebné veci po ruke a zároveň starostlivo schované v skrinkách proti vplyvu vlhkosti. Súčasťou nábytku sú skrinky rôznych rozmerov. Materiálom nábytku je MTD lamino. Zvoľte si z našej ponuky taký nábytok, ktorý bude ladiť s interiérom kúpeľne a zároveň bude účelný. Nami ponúkané modely sú vhodné pre menšie i väčšie kúpeľne.
Tmavé, svetlé aj pastelové k oživeniu Vašej kúpeľne
Vyberte si tú najlepšiu farbu k Vášmu interiéru. Máme pre Vás nachystané riešenia vo svetlých, tmavých aj pastelových farbách. Môžete tak svoju kúpeľňu oživiť pastelovou, alebo decentnou farbou. Napríklad kúpeľňový nábytok EMA môžete mať tiež vo svetlej limetkovej farbe. Veľmi zaujímavá je aj voľba čiernej kombinácie s bielou. Kúpeľňový nábytok ponúkaný v našom obchode spája praktickosť a decentné farby. Elegantný nábytok do kúpeľne má svoje miesto.
Zakúpte si kúpeľňový nábytok ako celý set alebo samostatne
Kúpeľňový nábytok má v každej kúpeľni svoje využitie pre úschovu drobných vecí alebo napríklad čistiacich prostriedkov, uterákov či ďalších vecí, napríklad oblečenia. Stačí si vybrať z bohatej ponuky farieb nábytku z kvalitného lamina a MDF fólie. Vhodné pre väčšie i menšie priestory. Tiež máte možnosť si objednať iba jednotlivé kusy, ak potrebujete napríklad len jednu skrinku. Ani to u nás nie je problém, nemusíte kupovať celú zostavu. Ponúkame kvalitný a elegantný nábytok v rôznych farbách a rozmeroch.

Tags:

Category: Bývanie

About the Author ()

Stránky poskytujúce informácie ktoré Vám pomôžu k lepšiemu bývaniu. Ponuka služieb : svetlotechnika, svetlotechnický posudok pre stavebné povolenia Projekty rodinných domov a pozemných stavieb

Comments are closed.