Návrh vlastnej kúpeľne

| 06/06/2012

Začíname plánikom a končíme 3D návrhom kúpeľne. Vybaviť veľkú kúpeľňu je pomerne jednoduché, záleží len na našom rozpočte, zato vybavenie tej malej môže byť tvrdý oriešok. V každom prípade však má vybavenie kúpeľne isté zásady, bez ohľadu na jej veľkosť, respektíve dispozíciu.


Ešte než navštívite kúpeľňové štúdio, je potrebné zvážiť potreby rodiny s ohľadom na veľkosť kúpeľne a jej dispozície a skúsiť si nakresliť plánik kúpeľne. V ňom je nutné uvažovať o potrebnom vybavení a rozvrhnúť si zhruba jeho umiestnenie. Na toto Vám veľmi dobre poslúži program HOMESTYLER ktorý je úplne zdarma V kúpeľňovom štúdiu si potom vyžiadajte 3D projekt kúpeľne. Poskytnete všetky potrebné údaje (rozmery kúpeľne, rozmiestnenie sietí) a svoju predstavu o jej vybavení. Potom vznikne návrh, ktorý možno veľmi ľahko modifikovať až do stavu, kedy budete spokojní. Zároveň vám odborník poradí, aké riešenie je nevhodné a čo konkrétne naopak odporúča.

Tags: ,

Category: Bývanie

About the Author ()

Stránky poskytujúce informácie ktoré Vám pomôžu k lepšiemu bývaniu. Ponuka služieb : svetlotechnika, svetlotechnický posudok pre stavebné povolenia Projekty rodinných domov a pozemných stavieb

Comments are closed.